Rezervácia termínu
Novinky 14. February 2023

Nitra

Máme nový rekord!

„ Máme nový rekord!“ sú slová našej fyzioterapeutky Mgr. Evky Demešovej, ktorá sa v našom centre pravidelne stará o regeneráciu výnimočnej mladej slovenskej atlétky Viktórie Forster. Viki zabehla v sobotu 4.2.2023 na Orlen cup 2023 svoj nový osobný aj slovenský rekord v kategórii do 23 rokov. Ako to už u nás býva zvykom, všetci sme ju ( i keď len z pohodlia obývačky 😊 ) podporovali a nesmierne sa tešíme z jej úspechu. 

Naša fyzioterapeutka Evka sa zúčastnila aj jesenného sústredenia v Juhoafrickej republike, kde bola pre Viki a ďalšiu fantastickú prekážkárku Danielku Ledeckú odbornou podporou. Naše brány sa pre mladých športovcov otvárajú opakovane a s radosťou.  Nitrianske Winmed centrum spolupracuje so športovým klubom, v ktorom dievčatá pôsobia.  Odbornosť našich zamestnancov a najmodernejšie technologické vybavenie vo fyzioterapii sú zárukou, že v oblasti regenerácie, či športovej prípravy vieme poskytnúť absolútnu podporu a poradenstvo. Okrem atletického klubu pôsobiaceho pri Športovom gymnáziu v Nitre sa radi pýšime spoluprácou s TJ Stavbár, či FC Vion, kde aktívne pôsobí naša ďalšia kolegyňa PhDr. Veronika Kurej. 

V starostlivosti o športovcov nedáme dopustiť na odbornosť a šikovné ruky našich fyzioterapeutiek. Tie sú však v kombinácii s prístrojovou terapiou pomocou technológií Tecar SIN N-FI ( určený na efektívnu liečbu rôznych typov zranení, regeneráciu po výkone a prípravu športovcov na výkon, umožňujúci aplikovať do tkanív liečivá na báze N-FI ), bezbolestnou rázovou vlnou Shockwave dual power ( jednotkou v liečbe najmä chronických ťažkostí ) a vysokovýkonným laserom Hightherapy Chronic3 ( najčastejšie používaný pri akútnych bolestiach a svalových zraneniach ) tou najlepšou možnou voľbou na sprevádzanie vašim športovým nadšením. 

Či už ste športovcom profesionálnym, aktívnym, alebo príležitostným, svoje rekordy môžete prekonávať na akejkoľvek úrovni. S vedomím, že je vo vašom okolí miesto, kde vám vedia pomôcť s možnými prekážkami, ktoré vás na tejto ceste budú čakať je ich dosahovanie jednoduchšie. Veríme, že sa o nás môžete v každej situácii oprieť, pretože náš cieľ je vaše zdravie. My v našom centre budeme veľmi radi, ak sa toho staneme súčasťou a  možno ďalšiu sobotu budeme práve s vami kričať a tešiť sa z toho, že máme nový rekord.

Alexandra Hamarová manžér Winmed centrum Nitra
© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia