Rezervácia termínu

Nitra

Naše vybavenie

Bezbolestná rázová vlna s diatermiou

Fyzioterapeuti v našom centre majú k dispozícii niekoľko špičkových prístrojov ShockWave Dual Power -bezbolestná rázová vlna s diatermiou, ktorá pomáha vyriešiť aj najzávažnejšie problémy s pohybovým aparátom - akútne aj chronické diagnózy.

Zistiť viac

Vysokovýkonný laser Hightherapy Chronic3

Pri akútnej bolesti vám naši fyzioterapeuti pomôžu pomocou vyskovýkonného lasera s piatimi vlnovými dĺžkami v jednom lúči - Hightherapy Chronic3. Krátka bezbolestná terapia, okamžitá úľava od bolesti.

Zistiť viac

Unikátna terapia TriJALUX - SINAPSI N-FI

Bolia vás kĺby a bojíte sa ihly? Už nemusíte. TriJALUX - unikátna terapia pre kĺby a väzivá je pre vás dostupná v našom centre.. Pomocou prístroja SINAPSI N-FI -lasera a diatermie vám naši terapeuti bez ihly ošetria kĺby a mäkké tkanivá liečivom TriJALUX - fytokomponentu na báze kyseliny hyalurónovej, ozónu a vitamínu C.

Zistiť viac

Tecar SIN N-FI

Ďalší highendový prístroj, ktorý nájdete u nás v centre. Kombináciou diatermie Tecar s ultrazvukom pre efektívnu liečbu rôznych typov zranení, regeneráciu po výkone a prípravu športovcov na výkon. Umožňuje aplikovať do tkanív liečivá na báze N-FI ako sú TriJALUX a ArtosikJALUX. Prenosný highendový medicínsky prístroj.

Zistiť viac

Dokonalá tvár s Phorma Laserom 3.0

Teraputky v našom centre prístroj Phorma Laser 2.0, ktorý bez vpichu vpravuje do pokožky tváre, krku a dekoltu BioFiller (fytokomponent na báze kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a ozónu) pre vašu dokonalú pleť bez vrások.

Zistiť viac

ShockCell pre krásne telo

Ošetrenie revolučným a jedinečným prístrojom ShockCell v našom centre kombinuje tri technológie tak, aby pomohol vyriešiť aj najzávažnejšie typy celulitídy, ochabnutosť kože a lokálne nahromadenie tuku. Bezbolestná rázová vlna, rádiofrekvencia a mezoterapia v jednej ošetrovacej hlavici pre dokonalý výsledok.

Zistiť viac
© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia