Rezervácia termínu

Nitra

Fyzioterapia

Trápia vás bolesti krčnej chrbtice, chrbta či krížov? Fyzioterapeuti v našom centre vám poskytnú komplexnú starostlivosť počínajúc kineziologickou diagnostikou funkčných porúch pohybového systému, následným stanovením najúčinnejšej terapie a jej realizáciou. Odborná inštruktáž s korekciou nesprávnych pohybových vzorcov, mäkké techniky, pohybová terapia, terapia spúšťových bodov. Toto všetko doplnené podľa potreby o terapiu najmodernejšou rehabilitačnou technikou, ktorú u nás v centre nájdete.

Služby poskytované našimi fyzioterapeutmi:
  • Komplexný vstupný kineziologický rozbor (vyšetrenie) pozostávajúci z anamnézy a na jej základe z testov pohyblivosti, sily, stability a koordinácie, prípadne ďalšie špecifické testy
  • Mäkké techniky - ich cieľom je obnova a uvoľnenie mäkkých tkanív pri úponových a svalových bolestiach, prípadne pri uvoľňovaní preťažených svalov a tkanív s reflexnými zmenami, svalovým spazmom alebo svalovým napätím. Pozostávajú z posúvania jednotlivých vrstiev kože proti sebe za účelom uvoľnenia mäkkých tkanív kože, podkožia, fascií a svalov.
  • Pohybová terapia - cvičenie s fyzioterapeutom zamerané na uvoľnenie svalov a šliach a na posilnenie a korekciu používania svalstva.
  • Terapia spúšťových bodov (trigger points) - stuhnutých ohraničených útvarov, ktoré vznikajú preťažením, poranením pohybového aparátu, alebo zo stresu,.
  • Odborná inštruktáž a korekcia

...a terapia najmodernejšou rehabilitačnou technikou

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia