Rezervácia termínu

Nitra

ShockCell pre krásne telo

Ošetrenie revolučným a jedinečným prístrojom ShockCell v našom centre kombinuje tri technológie tak, aby pomohol vyriešiť aj najzávažnejšie typy celulitídy, ochabnutosť kože a lokálne nahromadenie tuku. Bezbolestná rázová vlna, rádiofrekvencia a mezoterapia v jednej ošetrovacej hlavici pre dokonalý výsledok.

Bežná rázová vlna je vždy spojená s bolesťou a nepríjemným hlukom. Náša bezbolestná rázová vlna kombinovaná s rádiofrekvenciou a mezoterapiou ShockCell umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky  bez utrpenia - úplne bez bolesti a bez hluku. Iba relaxujete a o ostatné sa postará personál nášho centra a ShockCell.

 
Oblasti aplikácie:

 

Ruky

Odstraňuje nedokonalosti a ochabnutosť pokožky rúk pomocou špeciálnych protokolov pre tónovanie a tvarovanie (liposculpture) rúk.

Brucho

Zmenšuje „brušné“ nedokonalosti a účinne bojuje proti ochabnutosti, vrátane veľmi závažných stavov.

Zadok

Pri všetkých problémoch so zadkom odstraňuje nedokonalosti a vedie k pevnému a pekne tvarovanému zadku.

Boky

Tónovanie, spevnenie a hlboké vyhladenie pokožky, eliminuje lokalizovaný tuk.

Vnútorné a vonkajšie stehná

Tónovanie a spevnenie pomocou špeciálnych protokolov pre vnútorné a vonkajšie stehno, ktoré bojujú proti fibróznej aj edematóznej celulitíde

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.