Rezervácia termínu

Nitra

Unikátna terapia TriJALUX - SINAPSI N-FI

Bolia vás kĺby a bojíte sa ihly? Už nemusíte. TriJALUX - unikátna terapia pre kĺby a väzivá je pre vás dostupná v našom centre.. Pomocou prístroja SINAPSI N-FI -lasera a diatermie vám naši terapeuti bez ihly ošetria kĺby a mäkké tkanivá liečivom TriJALUX - fytokomponentu na báze kyseliny hyalurónovej, ozónu a vitamínu C.

Aplikáciou TriJALUX do ošetrovaného miesta aplikujeme tri účinné látky:

  1. Kyselina hyalurónová s trojitou molekulovou hmotnosťou - kĺbový lubrikant a účinný viskosuplement,ochrana chrupavky, zmiernenie bolesti a urýchlenie regeneračných procesov
  2. Vitamín C – antioxidačný a protizápalový účinok, stimulácia produkcie kolagénu
  3. Ozón - zníženie teploty, podpora mikrocirkulácie, protizápalový, analgetický a vaskularizačný účinok, detoxikačný účinok.

 

  • Chronických bolestiach (chrbát, lakeť, rameno, nohy)
  • Akútnych bolestiach (blokády, zranenia)
  • Športových zraneniach (vyvrtnutia, natiahnutia svalov)
  • Po operačnom zákroku (plastika väzu, artroskopia)

 

Výnimočné výsledky

Terapiou TriJALUX a  boli ošetrovaní mnohí slovenskí športovci na poslednej olympiáde s vynikajúcími výsledkami. Terapia TriJALUX priniesla už úľavu od bolesti aj veľkému množstvu bežných ľudí, ktorí ju absolvovali u našich partnerov. Terapia je úplne bezbolestná a krátka, napriek tomu veľmi účinná. Novinkou je liečivo ArtrosikJALUX, ktoré pomáha potlačiť príznaky artrózy a liečiť ju.

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia